Slide background

Gemi Acenteliği

Yetkili ve deneyimli acenta memurlarımız ile Mersin Ve İskenderun Limanların’da hizmet vermekteyiz. Müşterinin tüm haklarını koruyarak oluşabilecek zararı ve istenilmeyen kazaları önlemek, zaman aşımında doğabilecek ilave masrafları müşterimize doğru yansıtmak, meydana gelen olayların çizelgesini ve zaman sayım cetvelini en ince ayrıntısına kadar kayıtlara geçirmek ve yapılan anlaşmaların en doğru şekilde işlemesini sağlamak Mersin Horizon’un ilkelerindendir.

Gemi Brokerlığı

Mersin Horizon geniş gemi, yük alıcı ve satıcı portföyleri ile brokerlık kısmında deneyimli personelleri ile hizmet sunmaktadır.

Gemi porföyü 2.000 ile 6.000 mts arasındadır. Türk ve yabancı bayraklı gemiler ile dökme ve genel kap yükleri titizlik ile tüm Türk ve yabancı limanlara taşınmaktadır.

Gemi Kiralama

Türk ve yabancı armatörlerin aradıkları özellikte gemi kiralaması yapılmakta ve her iki tarafın haklarının korunacağı antlaşmalar hazırlanmaktadır

🔗

Diğer Hizmetlerimiz

Tali Acentelik Mersin ve İskenderun’da şubesi bulunmayan ancak hizmet vermek isteyen diğer acentelerin adına tali acentelik hizmeti verilmektedir.

Su Tedariki Acentamızda bulunan gemilere tatlı su tedarik edilmektedir.

Mürettabat ve Yolcu Transferleri Mürettabat değişiminde giriş vizesi işlemleri, ayrılacak tayfanın ülkesine gönderme, hava alanında karşılama, otel ve uçak rezervasyonları yapılmaktadır.

© Copyright 2015 - MERSİN HORİZON -